بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/06/21 - 11:23
  • - تعداد بازدید: 123
  • - تعداد بازدیدکننده: 116
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور سراسری سال 1402 استان کرمانشاه

رئیس بنیاد نخبگان استان در مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور در استان کرمانشاه: تلاش ها در بنیاد ملی نخبگان حمایت همه جانبه مادی و معنوی از نخبگان است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه؛ مراسم تجلیل از رتبه های برتر کنکور با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه و خانواده های افراد رتبه برتر کنکور 1402 در مورخ 12 شهریور ماه 1402 در محل اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر طاهر پور ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به دانش آموزان و خانواده های آن ها،گفت: این موفقیت بزرگی است که با تلاش و پشتکار شما دانش آموزان و همراهی خانواده های محترم شما و زحمات بی دریغ تلاشگران عرصه علم و دانش در آموزش و پرورش استان یعنی معلمین و همه دست اندرکاران آموزش و پرورش استان به دست آمده است. رئیس بنیاد نخبگان استان کسب رتبه برتر در کنکور را موفقیتی بزرگ دانست و گفت: البته باید در نظر داشت که این گام نخست و آغاز مسیری برای پیشرفت است و باید در ادامه و در دانشگاه نیز به دور از حواشی و با تلاش و پشتکار بیشتری این مسیر را ادامه داد. دکتر طاهرپور با  بیان این که نخبگان و استعداد های برتر سرمایه و آیند سازهای این کشور هستند، گفت: همه تلاش ها در بنیاد ملی نخبگان حمایت، توانمند سازی و به کارگیری نخبگان است که در قالب طرح های مختلف در ستاد بنیاد ملی نخبگان و  بنیاد های نخبگان استانی در حال اجرا است. دکتر طاهرپور ضمن برشمردن برخی از طرح های بنیاد ملی نخبگان گفت: هر یک  از این طرح ها به صورت کارشناسی شده و با هدف خاصی طراحی شده و اجرا می شوند.

همچنین در این مراسم دکتر محمدی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با تبریک این موفقیت به دانش‌آموزان و والدین آن‌ها و مجموع مدیران و مسوولان آموزش و پرورش، افزود: موفقیت شما دانش‌آموزان در کنکور امسال خط شکنی برای سال‌های آینده است زیرا به بقیه نشان دادید اعتماد به نفس داشته باشند و با همین شرایط استان که دور از مرکز کشور و دارای محدودیت است می‌توان با تلاش و پشتکار موفق شد.

لازم به ذکر است که استان کرمانشاه در کنکور سراسری امسال ۲ رتبه تک رقمی، ۱۹ رتبه زیر ۱۰۰ و ۲۱۰ رتبه زیر هزار کسب کرد.

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 167231
کلمات کلیدی
مدیر کرمانشاه
خبرنگار

مدیر کرمانشاه

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید