بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/06/19 - 12:04
  • - تعداد بازدید: 89
  • - تعداد بازدیدکننده: 84
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

علاقمندی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد کرمانشاه برای همکاری با بنیاد نخبگان استان در حوزه های نخبگانی

دکتر طاهرپور: حفظ سرمایه های نخبگانی از اولویت های بنیاد ملی نخبگان است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه؛ جلسه دکتر طاهرپور رئیس بنیاد نخبگان استان و دکتر شفیعی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد کرمانشاه در مورخ 13 شهریور ماه 1402 در محل دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه رئیس بنیاد نخبگان استان با اشاره به طرح های اجرایی بنیاد ملی نخبگان گفت: طرح های جامعی در بنیاد ملی نخبگان در حال اجرا است که  شامل شناسایی و حمایت از نخبگان از مدرسه تا دوران پس از فارغ التحصیلی است. دکتر طاهرپور در ادامه با اشاره به طرح های اجرایی برای حمایت مادی و معنوی از دانشجویان گفت: برای حمایت از دانشجویان مستعد در بنیاد ملی نخبگان طرح های شهید وزوایی، شهید احمدی روشن و بورسیه صنعتی در حال اجرا  هستند که هر کدام از این طرح ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند و با هدف خاصی طراحی شده و اجرا می شوند. رئیس بنیاد نخبگان با بیان این که در دنیای امروز کشور ها سرمایه گذاری های بزرگی برای جذب نخبگان دیگر ملت ها انجام می دهند گفت: حفظ سرمایه های انسانی برای پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر کشور ضروری است و هدف بنیاد ملی نخبگان شناسایی، توانمند سازی، نگهداشت و به کار گیری این سرمایه های گرانبهای انسانی کشور است. دکتر طاهرپور ادامه داد: تلاش ها در بنیاد نخبگان برای فعال نگهداشتن نخبگان است و در این مسیر دانشگاه ها به عنوان پرورش دهنده اصلی نخبگان وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

در این جلسه دکتر  شفیعی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد کرمانشاه، با اعلام تمایل این دانشگاه برای همکاری با بنیاد نخبگان استان کرمانشاه گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد کرمانشاه آماده انعقاد تفاهم نامه و همکاری همه جانبه با بنیاد نبخگان استان در حوزه های نخبگانی است.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 167204
کلمات کلیدی
مدیر کرمانشاه
خبرنگار

مدیر کرمانشاه

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید