بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/07/03 - 10:33
  • - تعداد بازدید: 90
  • - تعداد بازدیدکننده: 85
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه در خصوص نحوه برگزاری مصاحبه با داوطلبان طرح بورسیه صنعتی

جلسه نحوه برگزاری مصاحبه از داوطلبان طرح بورسیه صنعتی در دانشگاه رازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمو می بنیاد نخبگان استان کرمانشاه؛ جلسه بررسی نحوه برگزاری مصاحبه داوطلبان طرح بورسیه صنعتی در مورخ20 شهریور ماه 1402 در دانشگاه رازی برگزار شد.

در این جلسه دکتر طاهرپور  با بیان این که بورسیه صنعتی، طرحی نو، آینده نگر و سبب افزایش انگیزه دانشجویان می شود، گفت: این طرح زمینه ساز افزایش همکاری های صنعت و دانشگاه و مشوقی برای دانشجویان جهت افزایش توانایی های خود است. در ادامه رئیس بنیاد نخبگان استان با اشاره به این که این طرح به صورت ملی نخستین بار است که اجرا می شود گفت: امسال در اجرای این طرح برخی مشکلات، ناهمواری ها و ناهماهنگی های وجود داشت که تمام تلاش بنیاد ملی نخبگان برطرف نمودن این مسائل با همکاری و همراهی دانشگاه و صنعت بود. دکتر طاهرپور طرح بورسیه صنعتی را طرحی مترقی دانست و گفت: انشالله در آینده با توجه به این که ناهماهنگی ها، مشکلات و  موارد از این دست شناسایی شده اند، بتوانیم با کمک و همفکری دانشگاه و صنعت و بهره مندی از نظرات آنها این مشکلات را برطرف کنیم و دانشجویان عزیز بتوانند از این طرح به نحوه احسن  بهرمنده شوند.

در این جلسه بنیاد نخبگان استان پیشنهاد داد که برای برگزاری مصاحبه پنل ها به صورت جداگانه باشد، نماینده های صنعت حضور داشته باشند و نظرات خود را بیان کنند و  زمان بندی مناسب برای اجرا وجود داشته باشد تا از ازدحام و معطلی شرکت کنندگان جلوگیری شود.

همچنین در این جلسه حاضرین، نقطه نظرات خود در مورد نحوه برگزاری مصاحبه با دواطلبان را بیان نمودند، و در خصوص موارد مطرح شده، بحث و تبادل نظر شد.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 167380
کلمات کلیدی
مدیر کرمانشاه
خبرنگار

مدیر کرمانشاه

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید