بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/06/26 - 08:17
  • - تعداد بازدید: 106
  • - تعداد بازدیدکننده: 104
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه با مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری کرمانشاه

دکتر طاهرپور: نخبگان پیشرو و پیشران توسعه هستند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه؛ جلسه رئیس بنیاد نخبگان استان با مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری کرمانشاه در مورخ 18 شهریور ماه 1402 در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد.

در این جلسه دکتر طاهرپور ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای برنامه ها در بنیاد نخبگان استان کرمانشاه گفت: هدف بنیاد ملی نخبگان شناسایی، فعال سازی، توانمند سازی و استفاده بهینه از ظرفیت های نخبگانی است. دکتر طاهرپور نخبگان را پیشرو توسعه همه جانبه دانست و خاطرنشان کرد که برای حل مسائل و مشکلات باید نخبگان پای کار باشند و برای این امر نیز باید پویایی و انگیزش ذهنی لازم را در نخبگان ایجاد کرد. رئیس بنیاد نخبگان استان با پر اهمیت شمردن نقش نخبگان در پیشرفت کشور گفت: مستعدین و نخبگان سرمایه های کشور هستند که هزینه های مادی و معنوی بسیاری برای آنها صرف شده است، بنابراین باید با برنامه ریزی و ایجاد فرصت از این سرمایه ها برای رشد و پیشرفت کشور نهایت استفاده را برد. دکتر طاهرپور با بیان اینکه استان کرمانشاه ظرفیت نخبگانی بالایی دارد گفت: برای استفاده از این ظرفیت نیاز است که همه دستگاه های اجرایی در استان اقدامات لازم را انجام دهند.

در این دیدار بر افزایش همکاری های بین بنیاد نخبگان استان و استانداری کرمانشاه در حوزه های مختلف و به خصوص جذب نخبگان تاکید شد. همچنین مقرر شد از رئیس بنیاد نخبگان استان در جلسات مدیریت دانش استان کرمانشاه دعوت به عمل آید.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 167259
کلمات کلیدی
مدیر کرمانشاه
خبرنگار

مدیر کرمانشاه

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید