با حضور مدیرکل الگوسازی و تکریم نخبگان/
نشست شورای تکریم برگزار شد

نشست شورای تکریم با حضور مدیرکل الگوسازی و تکریم نخبگان و روسای بنیادهای نخبگان استان های ایلام، کرمانشاه و لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ نشست شورای تکریم با حضور دکتر محسن شاهرضایی مدیرکل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان، دکتر مژگان صالحی پور رئیس بنیاد نخبگان استان ایلام، دکتر آوات طاهرپور رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه، دکتر حمزه امیری رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان و کارشناسان بنیاد نخبگان استان ایلام روز یکشنبه مورخ 22 مهرماه در محل بنیاد نخبگان استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر مژگان صالحی پور رئیس بنیاد نخبگان استان، ضمن خیرمقدم و تشکر از مدیرکل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان و روسای بنیادهای نخبگان استان های کرمانشاه و لرستان جهت حضور در نشست، به بیان گزارش عملکرد برنامه های فرهنگی بنیاد نخبگان استان ایلام به ویژه الگوسازی و تکریم پرداختند و برنامه­ های سال جاری این بنیاد را تشریح نمودند.

در ادامه دکتر شاهرضایی مدیرکل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان ضمن تشکر از میزبانی بنیاد نخبگان استان ایلام؛ شیوه نامه­ های جدید بنیاد در زمینه تکریم و الگوسازی سرآمدان و نخبگان از قبیل"اجرای مراسم تکریم از نخبگان، ساخت فیلم کوتاه از زندگی و آثار فرد نخبه تکریم شده و ایجاد زیرصفحه چهره­های تکریم شده روی وبگاه بنیاد نخبگان استان" را تشریح نمودند.

دکتر شاهرضایی با اشاره به اجرایی شدن طرح توانا (تکریم و الگوسازی نخبگان ایرانی) با مشارکت صداوسیما؛ افزودند: به منظور تکریم از سرآمدان، نخبگان و مشاهیر ایرانی و الگوسازی از ایشان برای نسل جوان؛ برنامه های رادیویی تدارک دیده شده است که در آنان از مطالب کتاب های طواف شمع، هنرنامه­ ها و برنامه های تکریم اجرا شده توسط بنیادهای نخبگان استانی استفاده می گردد.

مدیرکل دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان ضمن اشاره به برنامه های مختلف این دفتر؛ برنامه داستان نویسی تحت نظارت شورای طرح توانا جهت تدوین داستان زندگی نخبگان را تشریح نمودند.

در ادامه روسای بنیادهای نخبگان استانی گزارش برنامه های اجرا شده در راستای الگوسازی و تکریم را بیان نمودند و برنامه عملیاتی برای سال جدید و آتی را مصوب کردند.

تاریخ انتشار : 1398/08/08
کد : 315
تعداد بازدید: 337