اطلاعیه شماره 3 کرونا ویروس

 اطلاعیه شماره 3 بنیاد نخبگان استان کرمانشاه در خصوص کرونا ویروس

به نام خدا

با عرض سلام و تقدیم احترام حضور، مردم شریف استان کرمانشاه و اقشار هدف بنیاد نخبگان استان

ضمن آرزوی سلامتی و توفیق درغلبه بر مشکل "کرونا ویروس"(Covid-19جا دارد از مسئولین محترم استانداری استان کرمانشاه، استاندار محترم جناب آقای مهندس بازوند، معاونین محترم استانداری، مدیران و تمامی ارجمندان برای تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر درجهت غلبه بر مشکل Covid-19، به حکم وظیفه به نیابت از مجموعه و اقشار هدف بنیاد نخبگان استان از زحمات تمامی دست اندرکاران و مسئولین ارجمند حوزه سلامت، مسئولین گرامی دانشگاه علوم پزشکی، پزشکان ارجمند، پرستاران پرتلاش، و تمامی تلاشگران کادرهای درمانی و بیمارستان های استان، مسئولین خدمات ستادی، استانی و شهری، مراتب سپاسگزاری خود را تقدیم نماییم. امید است خسته نباشید و در پناه خداوند قادر متعال سلامت و پایدار باشید. به استحضار می رساند در امتداد با پیروی از مفاد آیینامه های ابلاغی و رعایت اصول ایمنی منطبق با توصیه های علمی و کارشناسی مسئولین محترم، به منظور رعایت هرچه بیشتر اصول یاد شده موارد زیر به استحضار می رسد:

 • 1-جلسات مربوط به سی و سومین نشست مسئولین بنیادهای نخبگان استانهای کشور با توجه به شیوع کرونا ویروس و به لحاظ رعایت توصیه های ذکر شده، به صورت ویدئو کنفرانسی به مدت دو روز در روزهای 7/12/1309 و 8/12/1398 برگزار شد.
 • 2-جلسه نشست دبیران پهنه های بنیادهای نخبگان کشور(پهنه خاوران"استان خراسان رضوی"، پهنه دماوند"استان تهرانیهنه زاگرس "استان کرمانشاه"، پهنه زردکوه"استان اصفهان"، پهنه البرز"استان آذربایجان شرقی"، پهنه خلیج فارس"استان فارس") با قائم مقام محترم بنیاد ملی نخبگان به لحاظ رعایت توصیه های ذکر شده، به صورت ویدئو کنفرانسی در مورخ 11/12/1309برگزار شد.
 • 3-در امتداد پیروی از مفاد آیینامه های ابلاغی و رعایت اصول ایمنی منطبق با توصیه های علمی و کارشناسی مسئولین محترم استان و کشور، طی ارسال پیامک، انتشار اطلاعیه و انعکاس در پرتال بنیاد استانی از مراجعین محترم به بنیاد نخبگان استانی درخواست شده تا اطلاع ثانوی از مراجعه حضوری به مکان بنیاد خودداری ورزند. بدیهی است ایجاد ارتباط با کارشناسان بنیاد استانی در ساعات اداری از طریق تلفن، پیامک و ایمیل (پست الکترونیکی) میسور است. زمان انجام اموری که نیاز به تایید اسناد فیزیکی است در اطاعیه بعدی به استحضار می رسد.
 • 4-لغو برنامه‌هایی که نیاز به تجمع همگانی یا محدودتر دارند، مانند: نشست‌ها، گردهمایی ها، جلسات تبیین "طرح هیوا" (هدایت، یاری و واکاوی استعدادهای برتر)، تبیین آیینامه های بنیاد ملی نخبگان و موارد مشابه.
 • 5-توقف برگزاری کارگاه ها و جلسات حضوری مستعدین و جامعه هدف بنیاد نخبگان استان کرمانشاه و جایگزینی اجرای جلسات و کارگاهها به صورت ویدئوکنفرانسی، مطابق با زمانبندی هایی که اعلام می شوند.

  توجه: از دستگاه های اجرایی همکار با بنیادنخبگان استان استدعا دارد که پس از اعلام امکان برگزاری عادی جلسات، جهت جبران، در خصوص همکاری با بنیاد نخبگان استانی بذل توجه فرماییند.

 • 6-کارکنان بنیاد در مکان بنیاد نخبگان استان، با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، اجرای مفاد آیینامه های ابلاغی و رعایت اصول ایمنی منطبق با توصیه های علمی و کارشناسی مسئولین محترم استان و کشور، توصیه های مصوب به صورت پیامکی واطلاعیه در پرتال بنیاد نخبگان استانی برای بهره گیری منعکس شده است.
 • 7-همکاری با کارشناسان محترم کنترل و معاینه جهت تایید شرایط سلامت کارکنان بنیاد نخبگان استانی. لذا بدینوسیله از عزیزان مجری این امر مراتب سپاس و عرض خسته نباشید ویژه تقدیم می شود
 • 8-اجراء و همکاری با مجریان محترم طرح ضد عفونی سازی مکان بنیاد نخبگان استانی.
 • 9-انجام اقدامات جاری از طریق اتوماسیون در جهت کاهش مکاتبات فیزیکی.
 • 10- اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی در خصوص عوامل موثر در عدم شیوع ویروس کرونا (Covid-19) و عوامل پیشگیرانه در خصوص بیماری کرونا.

با تقدیم احترام و آرزوی سلامتی و بهروزی مردم شریف و مسئولین خدوم استان کرمانشاه.

بنیاد نخبگان استان کرمانشاه

تاریخ انتشار : 1398/12/17
کد : 388
تعداد بازدید: 424