شنبه 18 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری کارگاه آموزشی سیاست­ها و مقررات بنیاد برای اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

 کارگاه آموزشی سیاست­ها و مقررات بنیاد برای اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در 19 آذر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه:  نظر به اهمیت آیین نامه های بنیاد ملی نخبگان، آشنایی اجتماعات نخبگانی با این آیین­نامه­ها و مصوبه بنیاد ملی نخبگان در خصوص «کارگاه آموزشی سیاست­ها و مقررات بنیاد»؛ بنیاد نخبگان استان کرمانشاه در دانشگاه علوم پزشکی با حضور اعضای هیات علمی این گارگاه­ها را تاریخ 19 آذر 1398 برگزار کرد.

 در ابتدا جناب آقای دکتر طاهرپور در خصوص سیاست­های کلی بنیاد به ایراد سخنرانی پرداختند؛ ایشان بیان کردند یکی از برنامه‌های بنیاد ملّی نخبگان استان معرفی تسهیلاتی است که در اختیار دانشجویان برتر، دانش آموختگان برتر و اعضای هیات علمی قرار می‌‌گیرد.سپس آقای دکتر طاهر پور  طرح هیوا (طرح هدایت، یاری و واکاوی استعدادهای برتر) را معرفی کردند و تاکید کردند این طرح در جهت حمایت و هدایت مستعدان‌ برتر استان کرمانشاه اجرا می‌شود و هدف اصلی شناسایی مستعدان در سراسر استان کرمانشاه می­باشد و از تمرکز بر روی مرکز استان اجتناب می­شود.

در ادامه کارشناس هماهنگی، نظارت و اجتماعات نخبگانی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه(خانم بهاره محمدمرادی) به تبیین آیین­نامه­های پشتیبانی از دانشجویان برتر، آیین نامه دانش آموختگان برتر و شیوه‌نامة حمایت از فعالیت‌های پژوهشی استادیاران جوان بنیاد ملی نخبگان پرداخت. در آخر جلسه، پرسش و پاسخی در خصوص آیین‌نامه‌ مذکور بیان گردید.