جمعه 4 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلایه شماره 2 در مورد زلزله کرمانشاه

اطلاعیه شماره 2 اهداء خون به آسیب دیدگان زلزله استان کرمانشاه

با توجه به اعلام سازمان هلال احمر و سازمان انتقال خون برای اهداء خون از عموم مردم، بنیاد نخبگان استان کرمانشاه از تمام نخبگان و مستعدین برتر تحت پوشش درخواست نمود در این امر مهم حضور یابند.

دکتر بشیر حاجی‌بیگی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مراکز انتقال خون سراسر کشور آماده خدمت‌رسانی به مناطق زلزله زده جهت خون و فرآورده‌های خونی هستند گفت: با توجه به ذخایر مطلوب و فرآورده‌های خونی در کشور اطمینان داریم که خون مورد نیاز مردم در مناطق آسیب دیده و مجروحان این مناطق تامین خواهد شد.

سخنگوی سازمان انتقال خون با بیان اینکه 33 درصد از مردم کشور دارای گروه خونی  +O هستند، ادامه داد: بیشترین میزان عمومی جمعیت کشور دارای گروه خونی +O هستند این افراد جهت اهدای خون به مراکز انتقال خون سراسر کشور مراجعه کنند.

حاجی‌بیگی با تاکید بر اینکه افراد دارای گروه‌های خونی منفی به ویژه –O برای اهدای خون در جهت کمک به مردم آستین‌ها را بالا بزنند گفت: سازمان انتقال خون ایران از دارندگان خون –O دعوت می‌کند تا به مراکز اهدای خون مراجعه کنند. از طرفی تمامی مراکز انتقال خون سراسر کشور به صورت آماده باش در خدمت مردم مناطق زلزله زده هستند.

بنیاد نخبگان استان کرمانشاه بدینوسیله از تمام نخبگان و استعدادهای برتری که امکان اهداء خون دارند تا ساعت 15 در درب سازمان انتقال خون کرمانشاه برای اهداء خون حضور بهم رسانند.

تاریخ انتشار : 1396/08/23
کد : 32
تعداد بازدید: 208

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601