شنبه 5 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

یازدهمین فستیوال تخصصی نوآوری در صنایع شیمیایی و پلیمر در کرمانشاه برگزار گردید.

یازدهمین فستیوال تخصصی نوآوری در صنایع شیمیایی و پلیمر با حضور مهندس قنبر پور رئیس فن بازار ملی ایران با هدف توسعه مبادلات در بازار دارایی های فکری فرابورس ایران در کرمانشاه برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه: بنیاد نخبگان استان کرمانشاه با همکاری فن بازار ملی ایران (فن بازار استان کرمانشاه) و شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه در جهت ایجاد بستر مناسب برای تجاری سازی اختراعات و ایده های نو و از سوی دیگر فرصتی علمی و کارشناسی شده برای سرمایه گذاری افراد و شرکت‌های علاقمند یازدهمین فستیوال تخصصی نوآوری در صنایع شیمیایی و پلیمر را در آمفی تیاتر هتل پارسیان کرمانشاه برگزار نمودند.
در این فستیوال از بین تعداد 43 نوآوری و اختراع در حوزه صنایع شیمیایی و پلیمر  ثبت نام نموده بودند پس از بررسی صلاحیت و اولویت بندی آن‌ها  بر اساس پتانسیل جذب سرمایه و تجاری سازی داشتند 8 طرح انتخاب گردید که صاحبان این طرح ها به صورت حضوری به سرمایه گذاران طرح های خود را ارائه نمودند و سایر طرح ها در قالب کتابچه در اختیار حاضرین قرار گرفت. در ادامه فستیوال مذاکرات رودررو بین سرمایه گذاران و مخترعین انجام شد.
از جمله تسهیلات ارائه شده در این فستیوال در صورت عقد قرارداد:
1-استفاده از حمایتهای مادی و معنوی معاونت علمی ریاست جمهوری در قالب تسهیلات ارزان قیمت تا سقف 5 میلیارد ریال
2- انعقاد قراردادهای معاف از مالیات
3- دریافت تسهیلات ارزش گذاری تا سقف 300 میلیون ریال
از نکات قابل توجه در این فستیوال حضور پر رنگ مستعدین و مخترعین تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان در استان کرمانشاه بود در حاشیه این مراسم یک قراداد تجاری سازی نیز بین مخترع تحت حمایت حمایت بنیاد نخبگان استان کرمانشاه آقای سجاد شادرام  و شرکت صنایع شیمیایی اصلوب صنعت منعقد گردید.

تاریخ انتشار : 1396/09/29
کد : 29
تعداد بازدید: 400

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601