جمعه 4 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

دانشجویان برگزیده جوایز تحصیلی استان کرمانشاه مورد تقدیر قرار گرفتند

دانشجویان برگزیده جوایز تحصیلی استان کرمانشاه مورد تقدیر قرار گرفتند

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه، مراسم تجلیل از دانشجویان و دانش آموختگان برتر دانشگاه رازی و افرادی که جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به آن‍ها تعلق گرفت مورخ 14 آذر ماه 96 در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده ادبیات برگزار شد.
این مراسم با حضور رئیس دانشگاه رازی، رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه، معاونین و جمعی از مسئولین استان برگزار گردید .
دکتر اسلام پناه رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه، در سخنرانی خود ضمن تبریک به دانشجویان و دانش آموختگان ممتاز، موفقیت هرچه بیشتر را برای آنان آرزو کردند و بیان نمودند دانشگاه رازی به عنوان دانشگاه مادر در استان کرمانشاه جایگاه ویژه ای دارد.
ایشان در سخنرانی خود اظهار داشتند بنیاد ملی نخبگان در سال 95-94 به دانشجویان برتر استان جایزه های تحصیلی را اعطا کرده است که تعدادی از این جایزه ها به دانشجویان دانشگاه رازی در مقاطع مختلف اختصاص یافته است. دکتر اسلام پناه همچنین به شرح مختصری از فعالیت‌های نخبگان استان، نحوه ارائه تسهیلات و تشریح برخی آیین نامه‌ها اشاره کردند.
در ادامه مراسم از دانشجویانی که جایزه تحصیلی به آنها تعلق گرفته است با اهدای  لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد. شایان ذکر است فایل راهنمای اعطای جایزه های تحصیلی به دانشحویان صاحب استعداد برتر (ویژه دانشجویان) در اختیار دانشجویان برگزیده قرار داده شد.

تاریخ انتشار : 1396/09/20
کد : 26
تعداد بازدید: 595

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601