چهارشنبه 7 اسفند 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

نشست هم‌اندیشی تخصصی مستعدین برتر با شهردار شهر هلشی

 

نشست هم‌اندیشی جمعی از استعدادهای برتر باهدف تعامل و مشارکت نخبگان و استعدادهای برتر با دستگاه‌های اجرایی با حضور آقای دکتر رضایی شهردار شهر هلشی تاریخ 5 اسفند 1397تشکیل گردید.

در ابتدای این نشست آقای دکتر طاهر پور ضمن خوش‌آمد گویی به حاضرین جلسه؛ بیان کردند عملکرد بنیاد نخبگان استان کرمانشاه بر اساس سند راهبردی کشور در امور نخبگان است و تلاش این بنیاد بر این موضوع است که این سند را بومی‌سازی کند تا به نحو احسن بتوان بندهای این سند را اجرا نمود.

وی عنوان نمود: حل کردن مشکلات با استفاده از دیدگاه و نظر اجتماعات نخبگانی راه‌حل‌های کارآمد خواهد بود که از هدر رفتن بسیاری از منابع مالی و غیرمالی جلوگیری خواهد کرد.

در ادامه آقای دکتر رضایی در مورد مشکلات شهر هلشی موارد مهمی را بیان کردند و افزودند شهر هلشی به خاطر نزدیک بودن به شهر کرمانشاه دارای محاسن زیادی نیز است؛ شهر هلشی می‌تواند به‌عنوان یک شهر پایلوت باشد که با استفاده از نظرات کارشناسانه نخبگان و استعدادهای برتر بعضی از مسائل و مشکلاتش را حل نمود.

در خاتمه نشست تعدادی از مستعدان برتر نیز نظرات خود را بیان کردند و مصوب گردید تا پایان اسفندماه سال جاری حاضرین این نشست از شهر هلشی بازدید کنند.