بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1403/02/02 - 09:52
  • - تعداد بازدید: 69
  • - تعداد بازدیدکننده: 69
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تسلیت دکتر طاهرپور در پی درگذشت پرفسور هاشم شرقی

در پی درگذشت پرفسور هاشم شرقی دانشمند برجسته و استاد پیشکسوت شیمی، دکتر طاهرپور رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه؛ در پی درگذشت پرفسور هاشم شرقی استاد برجسته شیمی دانشگاه شیراز ، دکتر آوات طاهرپور پیام تسلیتی صادر کرد. متن پیام دکتر طاهرپور به شرح ذیل است: 

 

"به نام خدا"

" الّذین إذا أصابتْهمْ مصیبةٌ قالوا إنّا للّه وإنّا إلیْه راجعون "

 

با عرض سلام و احترام

خبر ضایعه دردناک درگذشت و فقدان استاد فرهیخته و نام آشنای علم و دانش کشور مرحوم مغفور جناب پرفسور هاشم شرقی، استاد برجسته و پیشکسوت شیمی دانشگاه شیراز، که پس از عمری پرتوافشانی، دعوت حق را لبیک گفته و رخ در نقاب خاک کشید و باری دیگر، جامعه‌ی علمی و دانشگاهی کشور را به سوگ نشاند. بی‌شک، فقدان این دانشمند فرزانه و شخصیت والای علمی که عمر گرانبهای خود را صرف تعلیم و تعلّم فرزندان این مرزوبوم نمود و طی سالیان متمادی در دانشگاه های مختلف همواره در ارتقای سطح علمی کشور، مؤثر و نقش‌آفرین بود موجب اندوه و حسرت بسیار برای جامعه علمی کشور است. بدینوسیله وظیفه خود دانسته از سوی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه و جامعه نخبگانی استان، ضمن ابراز همدردی، مصیبت دردناک درگذشت پرفسور هاشم شرقی را محضر خانواده محترم آن مرحوم و جامعه علمی و دانشگاهی کشور صمیمانه تسلیت عرض نموده، و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر جزیل مسئلت نمایم.

دکتر آوات طاهرپور

رییس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه

1403/02/02

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 170866
کلمات کلیدی
مدیر کرمانشاه
خبرنگار

مدیر کرمانشاه