بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/08/22 - 12:43
  • - تعداد بازدید: 33
  • - تعداد بازدیدکننده: 32
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

در قالب برنامه بازدید های استاد محور

بازدید دانشجویان دانشکده تربیت بدنی دانشگاه رازی از پایگاه قهرمانی و استعدادیابی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه؛ جمعی از دانشجویان رشته علوم ورزشی دانشگاه رازی  به سرپرستی آقای دکتر رستگار حسینی از پایگاه قهرمانی و استعدادیابی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه بازدید کردند.

 در ابتدا، دانشجویان علوم ورزشی که متشکل از دانشجویان کارشناسی، ارشد و دکترای گرایش‌های مختلف علوم ورزشی بودند، دیداری دوستانه و صمیمی با رئیس هیات همگانی ورزشی استان کرمانشاه داشتند؛ که در این دیدار به مسائل مختلفی همچون: چگونگی پیگیری و شرکت در کلاس‌های مربیگری، ایده‌یابی و کارآفرینی در حوزه ورزشی و چگونگی احداث یک باشگاه ورزشی پرداخته شد و  سپس دانشجویان حاضر در این بازدید نظرات و سوالات خود را در مورد موضوعات مطرح شده بیان کردند. در ادامه دانشجویان از موزه یک صد ساله تاریخ مطبوعات ورزشی ایران بازدید کردند. این نمایشگاه به همت محقق و پژوهشگر تاریخ مطبوعات، آقای مهدی ودودیان و با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برپا شده بود، دانشجویان علاوه‌ بر آشنایی با مدال آوران تاریخ استان کرمانشاه، با انجمن ورزشی پیشکسوتان استان نیز آشنا شدند. پس از آن، دانشجویان با هیات پزشکی ورزشی استان آشنا گردیدند و درباره مسائل مختلفی همانند: خدمات هیات پزشکی ورزشی، مزایای دارا بودن کارت کمیته خدمات درمانی، نحوه ارائه خدمات تشخیصی، مشاوره‌ای، درمانی و توانبخشی به ورزشکاران و قهرمانان تشریح و تبیین شد. همچنین در ادامه، خدمات آموزشی این هیات برای دانشجویان شامل: دوره‌های ماساژ ورزشی، تغذیه و روانشناسی، حرکات اصلاحی، آسیب شناسی و ورزش درمانی در آب توضیح داده شد.

این بازدید به همت بنیاد نخبگان استان کرمانشاه  و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی در روز یکشنبه مورخ 30 مهرماه 1402 برگزار گردید.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 168226
کلمات کلیدی
مدیر کرمانشاه
خبرنگار

مدیر کرمانشاه

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید