بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1403/01/25 - 08:38
  • - تعداد بازدید: 91
  • - تعداد بازدیدکننده: 89
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حل مسائل راهبردی ملّی در دومین دوره طرح کارورزی ملی رایان + لینک ثبت نام

دومین دوره طرح کارورزی ملی رایان که دوره ای حرفه‌ای کاری تمام وقت است 12 ماه به طول خواهد انجامید. این طرح از مراحل مختلفی تشکیل شده و برگزیدگان طرح به انجام پروژه‌های راهبردی پیرامون مسائل اصلی توسعه دیجیتال در کشور خواهند پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد ملی نخبگان با هدف حمایت از ارتقاء سرآمدان نخبه و استفاده از ظرفیت ایشان در حل مسائل راهبردی ملّی با همکاری نهادهای عمومی و خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات «دومین دوره کاری حرفه‌ای رایان» را برگزار می‌کند.

حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات و مسئله تحول دیجیتال یکی از راهبردی‌ترین ابعاد تحول گرایی است و طرح کارورزی ملی رایان فرصت مناسبی جهت تلاش در راستای حل مسائل و ارتقاءکشور در حوزه دیجیتال است.

دومین دوره این طرح که دوره ای حرفه‌ای کاری تمام وقت است 12 ماه به طول خواهد انجامید. این طرح از مراحل مختلفی تشکیل شده و برگزیدگان طرح به انجام پروژه‌های راهبردی پیرامون مسائل اصلی توسعه دیجیتال در کشور خواهند پرداخت.

نخبگانی که روحیه تحول خواهی و سابقه کاری حرفه‌ای متناسب با حوزه دیجیتال داشته باشند، پس از طی کردن مراحل ارزیابی، برای حضور در دوره برگزیده می شوند.

متقاضیان در طول مدت کارورزی و انجام پروژه، علاوه بر تجربه کاری از راهنمایی‌ و مشاوره صاحب‌نظران و خبرگان حوزه دیجیتال در کشور و هم‌چنین مجموعه‌ای از پکیج‌های آموزشی عمومی و تخصصی بهره‌مند می شوند.

پذیرفته شدگان در طول این دوره حقوق اشتغال تمام وقت را دریافت و از سایر مزایا از جمله سابقه بیمه برخوردار خواهند شد.


برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید. 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 170694
کلمات کلیدی
مدیر کرمانشاه
خبرنگار

مدیر کرمانشاه