بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1403/01/16 - 16:45
  • - تعداد بازدید: 97
  • - تعداد بازدیدکننده: 97
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بیانیه بنیاد ملی نخبگان در پی شهادت تنی چند از مستشاران نظامی ایرانی در حمله هوایی رژیم منحوس اسرائیلی

بنیاد ملی نخبگان در پی شهادت تنی چند از مستشاران نظامی ایرانی در حمله هوایی رژیم منحوس اسرائیلی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ بنیاد ملی نخبگان در پی شهادت تنی چند از مستشاران نظامی ایرانی در حمله هوایی رژیم منحوس اسرائیلی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق بیانیه‌ای صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

ولا تحْسبنّ الّذین قتلوا فی سبیل اللّه أمْواتًا بلْ أحْیاءٌ عند ربّهمْ یرْزقون

و ﻫﺮﮔﺰ ﮔﻤﺎﻥ ﻣﺒﺮ ﺁﻧﺎﻥ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﺧﺪﺍ ﻛﺸﺘﻪ ﺷﺪﻧﺪ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ، ﺑﻠﻜﻪ ﺯﻧﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﻧﺰﺩ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺷﺎﻥ ﺭﻭﺯی ﺩﺍﺩﻩ ﻣﻰ ﺷﻮﻧﺪ. (آل عمران، 169)

در تقارن روز شهادت مولای مظلومان عالم امیرالمؤمنین علی(ع) و شهادت تنی چند از مستشاران نظامی ایرانی در پی حمله هوایی رژیم منحوس اسرائیلی، این درد نشسته به جان را به ساحت مولا و ولی امر مسلمین حضرت صاحب الزمان(عج) و مقام معظم رهبری تسلیت و تبریک عرض می کنیم.


امروز رژیم غاصب اسرائیل در میدان نبرد با محور مقاومت مستأصل گشته و از پای درآمده است. ترس و واهمه سرتاپای آن را فراگرفته و بار دیگر با حمله هوایی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، صفحات سیاه این رژیم در تورق روزهای تاریخ به جنایت وحشیانه دیگری منقوش گردید. هرچند ساعاتی پیش طنین آخرین نفس های آن در غرش موشک هایش، فرا رسیدن مرگ زودهنگامش را در گوش های جهانیان صدا کرد.


طوفان الاقصی ضعف مفرط این رژیم را آشکار ساخت و جنایات غزه، دست و پا زدن بی حد آن برای ادامه یک حیات واهی را. اما حمله به خاک ایران در حریم کشوری دیگر و نقض خودسرانه قوانین بین المللی، بار دیگر نقاب از چهره خونخوار آن برانداخت؛ روشن و مبرهن نیز هست که این قوم فساد و سفاک در صحنه روزگار به زودی پاسخ پشیمان کننده ای در برابر آن دریافت خواهد کرد.


جامعه نخبگانی همسو با ملت عزیز ایران، ضمن محکومیت جنایت شنیع این رژیم منفور صهیونیستی، پیروزی رزمندگان جبهه مقاومت بر علیه استکبار جهانی را از درگاه خداوند منان مسئلت می کند.

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 170584
کلمات کلیدی
مدیر کرمانشاه
خبرنگار

مدیر کرمانشاه