بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
  • 1402/07/05 - 08:10
  • - تعداد بازدید: 103
  • - تعداد بازدیدکننده: 100
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه تبیین طرح شهید دکتر بهشتی و شهید احمدی روشن در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

دکتر طاهر پور: یکی از اهداف طرح های مسئله محور بنیاد ملی نخبگان ایجاد زمینه های نقش آفرینی نخبگان در حل مسائل واقعی کشور است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کرمانشاه؛ جلسه تبین طرح های شهید احمدی روشن و شهید دکتر بهشتی در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در مورخ 28 شهریور 1402 در محل دانشکده پزشکی این دانشگاه با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان، معاون تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و جمعی از اعضای هیئت علمی این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر طاهر پور  گفت: رویکرد بنیاد ملی نخبگان، شناسایی اجتماعات نخبگانی بر اساس سند راهبردی کشور در امور نخبگان و از طریق رصد رفتار و فعالیت‌های نخبگانی آنان در تمامی حوزه‌ها شامل:  علوم پایه، پزشکی، علوم انسانی، مهندسی، علوم نوین، قرآن، هنر و ادب و توانمند سازی و پشتیبانی از آنان با همکاری دستگاه های ذیربط برای افزایش اثر گذاری موثر آنان در حوزه های تخصصی خود است. رئیس بنیاد نخبگان استان با بیان این که طرح های مسئله محور بنیاد ملی نخبگان به گونه ای طراحی شده اند که دانشجویان، فارغ التحصیلان و اعضای هیئت علمی را درگیر حل مسائل جامعه کنند، سند راهبردی کشور در امور نخبگان گفت: اســتفاده از ظرفیت‌هــای نخبــگان در حــل مســائل کشــور، زمینه‌هــای لازم بــرای پیونــد میــان پژوهشــگران، نخبگان و استعداد های برتر را با  دستگاه های سیاستگزار ایجــاد می کند و در طــول ایــن فرآینــد ضمــن ایجاد زمینه های لازم برای نقش آفرینی هرچه بیشتر نخبگان در حل مسائل سبب ارتقــاء مســئولیت‌پذیری این سرمایه های ملی در قبــال آینده کشور می شود.

در ادامه این جلسه طرح های  شهید دکتر بهشتی و شهید احمدی روشن توسط کارشناس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه سرکار خانم محمد مرادی برای اعضای هیئت علمی شرکت کننده در جلسه تبیین و به سوالات مطرح شده پاسخ داده شد.

 

 

 

 

  • گروه خبری : SlideShow
  • کد خبر : 167408
کلمات کلیدی
مدیر کرمانشاه
خبرنگار

مدیر کرمانشاه

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید